Чому біговел має бути першим велосипедом для вашого малюка

Що таке біговел?

Pride PUSH 1.0 lime 2017
Баланс байк, біговел або велосипед-самокат – це двоколісний велосипед без педалей, який учить дітей починаючи з 18 місячного віку балансувати на двох колесах. Після короткого періоду навчання малюки і діти вчаться кататися на велосипедах, стрибати і забиратися на велосипеди без допомоги своїх батьків. Балансні велосипеди замінюють триколісні велосипеди і велосипеди з додатковими тренувальними колесами, оскільки вони призначені для використання в тому ж віці віці, коли дитина зазвичай їздить на триколісному велосипеді або використовує тренувальні колеса. З навичками, отриманими від біговела, гонщики у віці трьох років переходять прямо на звичайний дитячий велосипед без допомоги тренувальних коліс. Біговели катаються, як звичайні велосипеди, і не застряют на нерівних поверхнях, легко йдуть по каменях, бруді, бордюрах і навіть здатні на стрибки через перешкоди.

«Баланс байк мого друга просто збирав пил, і дитина ніколи його так і не освоїла»!

Гра з конусами на біговелі

Дітям у яких є триколісний велосипед, самокат або велосипед з тренувальними колесами, можуть вважати їх стійкішими, і не хотіти почати кататися на біговелі. Навіщо? Адже баланс байки вимагають трохи більше зусиль, щоб вчитися, проте і пропонують натомість набагато більші можливості. Після освоєння біговелу малюки люблять незалежність і почуття виконаного обов’язку, які вони отримують від їзди на велосипеді з балансом і рідко знову беруться за триколісний велосипед або велосипеда з тренувальними колесами. Діти швидко розуміють, що є щось класне про те, щоб кататися на двох колесах і хотіти брати участь в тому, що відбувається навкруги. Замість того, щоб умовляти своїх дітей, щоб вийти на вулицю грати, вони умовлятимуть вас, щоб узяти їх на прогулянку!

А куди ставити ноги?

Баланс байки не вимагають підставки для ніг. Діти, природно, піднімають ноги, коли вони котяться. У роки тестування у дітей рідко виникало питання про те, куди поставити ноги на біговелі, але чомусь у БАГАТЬОХ батьків виникає це питання :-).

Можу я просто зняти педалі із звичайного велосипеда, щоб навчити мою дитину, як тримати баланс?

Баланс байк – це більше, ніж просто засоби для досягнення мети. Тоді як балансні велосипеди не просто ДІЙСНО готують дітей їздити на велосипеді, вони також пропонують роки веселощів і незалежності, перш ніж дитина досягне необхідного росту, щоб поміститися на найменший велосипед з педалями. Велосипеди з педалями також набагато важчі, ніж біговели, що утрудняє їх освоєння. Для дітей у віці від 5 років, зняття педалей для початкового навчання дійсно має сенс, але недоцільно для малюків і дошкільнят.

Діти різного віку на біговелах в різний період

За скільки можна купити біговел?

Біговели представлені в ціновому діапазоні від 50 до 200 доларів США і більше. Звичайно, будь-який баланс байк навчить вашу дитину тримати баланс, але відмінності в якості, все ж, є. Відмінні риси дорожчих біговелів – їх баланс, менша вага і безпека. Без сумніву, витративши трохи часу, ви знайдете гідний варіант біговела для вашого бюджету.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>