Найкрасивіші залізничні лінії

338383663

Найкрасивіші залізничні лінії України розташовані поблизу Польщі, головним чином на Закарпатті, тобто в частині країни, яку обслуговує Львівська залізниця. Розклад руху на цих лініях не заохочує поїздки, але якщо у вас є час і не заважають повільному ходу поїзда, вам слід розглянути поїздки по наступних маршрутах:

Найпопулярнішою залізничною лінією серед поляків, що проходить по довгому ділянці уздовж польсько-українського кордону, можна побачити територію Польщі з поїзда. За кілька годин їзди по трасі повних віадуків, тунелів, звивистих доріжок забезпечує незабутні враження, незважаючи на дуже низьку швидкість поїзда. Згідно з різними путівниками та листівками туристичних агентств — на ділянці Сянки — Волосанка, довжиною 18 км, ми проходимо через 6 тунелів, 27 віадуків, і поїзд долає різницю у висоті 370 метрів. Ті, кому вдалося пройти цей маршрут, стверджують, що варто провести весь день у поїздці. У Польщі, в декількох туристичних агентствах можна навіть купити організовану поїздку, в якій планується поїздка з частиною лінії, купить залізничні квитки онлайн можна на сайтi proizd.ua.

Як я читав у різних чеських і словацьких відносинах, варто відправитися в Ужгород долиною річки Уз.

У 2017 році було оголошено, що поїзди будуть розрізані на лінії через менші та менші субсидії для регіональних пасажирських поїздів, тому варто прискорити.

Не менш мальовнича лінія, відома протягом багатьох років в середовищі любителів залізниці. Краще всього взяти ранковий потяг з Коломиї, завдяки якому в сприятливих умовах освітлення ми можемо милуватися затонулими селами, далекими горами, горами, лісами, річками, що протікають по трасах, і невеликими, покинутими станціями. Лінія все ще мало відома серед туристів, але, як я писав, ентузіасти залізниці знають це протягом багатьох років. Кінцева станція — Рахів — невелике містечко без особливих визначних пам’яток.

На момент створення статті найкращим розкладом є:

Коломия (з 08:16) -> Рахів (вхід 12:26)
Рахів (довід. 14:12) -> Івано-Франковськ / Станіслав (вхід 18:57)

Також можна доїхати до приміського поїзда з Івано-Франківська, що вилітає о 02:56. Він прибуває до Rachów в 07:44, так що це хороший варіант, наприклад, влітку. Пізніше, однак, вам доведеться повернути маршрутки.

Якщо хтось втомився сидіти на дерев’яних лавочках у блоці внутрішнього згоряння, то з Rachów після півночі їде поїзд до Львова, який прибуває на станцію терміналу о 08:30 (тому ми маємо 4 години до Львова). Коли я читаю рахунки з попередніх років, це не надто безпечно на вокзалі в Rachów і його околицях після темряви.

Популярний серед туристів і блогерів подорож по приміському поїзді Івано-Франківськ — Яремче, або поїздом Київ — Ворохта. Подорож триває дві години, погляди досить приємні. Через годину їздить до Ворочти, де є дуже фотогенічний залізничний міст.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>