П’ять причин, за якими для поїздки на відпочинок я вибираю поїзд, а не автомобіль

Практично з повною упевненістю можу стверджувати, що співвідношення прихильників поїздки на відпочинок на громадському транспорті і на особистому автомобілі практично рівне.

І у тих, і у тих є маса аргументів, щоб утвердитися в своєму рішенні. Поперше в наш час дуже просто квитки укрзалізниця купити не выходючi з дому на сайтi proizd.ua/ua.
Я належу до тієї категорії, у кого є можливість їхати на машині, але хто вибирає при цьому поїзд / літак. Чому?

Ось вам п’ять залізних аргументів:
1. Більше тисячі кілометрів за кермом дуже сильно стомлюють.

І я не повірю нікому з тих хто скаже, що після тривалої поїздки відчуває себе бодрячком. І це не залежить від автомобіля. Наскільки б він не був комфортний, після тисячі кілометрів шляху ви ще добу будете немов вичавлений лимон.

Теж стосується і зворотного шляху: після затяжної поїздки ви приїдете з відпустки далеко не відпочив. Ви цього хотіли від відпочинку?
2. Машина ставить тебе в дуже жорсткі рамки.

Як мінімум, по відношенню до алкоголю. А так хочеться випити пару коктейлів, а місцями і чогось міцнішого. А можна. З ранку ж потрібно їхати подивитися на околиці або в парк розваг в сусіднє місто.

Без машини ж все простіше: навіть розслабившись ввечері, з ранку екскурсійний автобус відвезе тебе до місця призначення.

3. В продовження попереднього пункту: на своїй машині ви можете забути про відвідування колоритних пивоварень і виноробства.

Що там робити без дегустації?

На автобуса же або на таксі ви можете покуштувати всього, що вам пропонують.
4. На поїзді ви забудете про всі проблеми вітчизняних і зарубіжних доріг.

Пробки, поліцейські, погані дороги, розлучення шахраїв: історій автолюбителів, які вирушили на моря на своїй машині і зіткнулися з цим, тисячі.

Але ви ж їдете на відпочинок і хочеться забути про всі проблеми!

5. Будь-яка машина схильна до неприємних сюрпризів.

І добре, якщо вони дрібні і можна їх усунути на місці.

А уявіть собі, що на відпочинку у вас забарахлив движок або коробка. А до будинку понад тисячу кілометрів.

Вкрай неприємна ситуація. З громадським транспортом такого практично не буває. А якщо і трапиться, то вирішать проблеми за вас.

Я не стверджую, що подорож поїздом / літаком — абсолютно ідеальне рішення.

Там також можна зустріти затримку рейсів, ненав’язливий сервіс, спроби шахрайства, але все ж це значно простіше, ніж їхати за три-дев’ять земель на своїй машині!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>